Pin up
Joe Exotic Pin up Curaçao Lisansı

Pin up'da Joe Exotic oyna

9,2
Pin up'da Joe Exotic: Red Tiger'dan oyunun püf noktaları ve stratejileri.

Pin up casino, yeni olmasına rağmen kendini kanıtlamış bir kumar platformudur. Red Tiger'nun geliştirdiği Joe Exotic oyununu Pin up platformunda keşfedin ve maksimum 200 TL bahisle 823 400 TL'dan fazla kazanma fırsatının keyfini çıkarın.

Casino adı
Pin up Casino
Mal sahibi
Carletta N.V.
Dil desteği
tr
en
es
+21
Çıkış hızı:
Aniden
Hoşgeldin Bonusu
%120 bonus + 250FS
Sağlayıcılar
bgaming
betsoft
pragmatic play
+130
RTP
94.7%
Ödemeler
visa
bitcoin
mastercard
+21

Pin up'in genel değerlendirmesi

Pin up 200
9,2/10
9,2
Genel derecelendirme
Hız
9,2
Bonuslar
9,1
Emniyet
9,4
Fonların çekilmesi
9,5
Yazılım ve oyunlar
9,2
Maksimum kazanç
8,9
Teknik destek
9,2
Derecelendirmeler
9,1

Pinup kumarhanesine kısa genel bakış

Pin up kumarhanesinde Joe Exotic slot oyunu

Pin up casino parametreleri

Pin up Casino'da Joe Egzotik oynamadan önce lütfen temel casino bilgilerini okuyun.

Pinup hakkında finansal bilgiler

Slot oyunu hakkında kısaca Joe Exotic

Sağlayıcı: Joe Exotic
ROI: Red Tiger
Volatilite: Amerikan, Hayvanlar, Markalı, Lüks, Lüks, Silahlar
Yayın tarihi: High
Oyundaki semboller: Android, IOS, Windows
Satır sayısı: Bonus, Multipliers, Scatters, Sticky, Symbol Swap, Wilds
Ücretsiz döndürmelerin mevcudiyeti: var

Bonuslar ve Teklifler

Pin up casino, %120 bonus + 250FS hoş geldin bonusu sunuyor. Pin up casino'nun ek bonusları hakkında bilgileri resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz. Güncel promosyon kodunu da oradan alabilirsiniz.

Pin up casino'da Joe Exotic oyunundaki bonuslar

Pin up casino'nun en iyi 5 slot derecelendirmesi

Slot sıralaması 20.10.2024 tarihinde güncellendi. Sıralama, joeexotic.top editörleri tarafından Pin up casino’nun desteğiyle hazırlandı.

Logo Yuva adı Sağlayıcı YG Volatilite İşlevler Yayın
Gates of OlympusPragmatic Play95.51aşırıBonus, Multipliers, Scatters, Wilds13.02.2021
Princess GoddessBarbara Bang95.97ortalamaScatters, Wilds28.07.2022
Money BlitzPragmatic Play96.5yüksekMultipliers, Wilds22.07.2024
Lucky Dragon Multidice XBGAMING97ortalamaBonus, Re-Spins, Wilds25.04.2024
Hot Diamonds 100Zeus Play96ortalamanın altındaExpanding, Scatters, Wilds17.05.2024

Joe Exotic'yu başka nerede oynayabilirsiniz?

Marka Hoş geldin bonusu Minimum para yatırma Minimum çıkış Kuruldu Derecelendirme
1xbet1xbet%100 bonus + 150FS50 TL100 TL19979,1
1win1winİlk 500 para yatırma işleminde %4 bonus50 TL100 TL20189,1
PinCOPinCO%120 bonus + 250FS50 TL100 TL20249,2
MostbetMostbet %125 + 250 bedava dönüş50 TL100 TL20099,1
VavadaVavada %100 + 100 bedava dönüş50 TL100 TL20179,1
JojobetJojobet%25 bonus + 20FS5 TL5 TL20158,9
OnwinOnwin2500 TL Hoş Geldin Bonusu + 60 Free Spin50 TL200 TL20168,7
MariobetMariobet%150 bonus + 150FS, 10000 TL'ye kadar100 TL100 TL10168,8
ParibahisParibahis%150 Oranında 55.000 TL ve 150 FS50 TL50 TL20188,7
CasinomaxiCasinomaxi%100 bonus + 250FS50 TL100 TL20238,7

Pin up casino'nun artıları ve eksileri

casino'nun artıları ve eksileri Pin up Casino'nun Avantajları
  • Hoşgeldin Bonusu %120 bonus + 250FS
  • 6000'den fazla oyun koleksiyonu
  • düzenli turnuvalar ve promosyonlar
  • Ayın kumarhanesi, ihlalsiz 6 ay, Cömert bonuslar, Yeni marka, Yüksek oynayanlar için
  • 8048/JAZ2017-003
casino'nun eksileri Pinup Casino'nun Dezavantajları
  • Pinup da tüm online casinolar gibi Türkiye'de yasaklanmıştır.
  • Poker bölümü az gelişmiş
  • bilgisayar için indirilebilir istemci yok

Sıkça sorulan sorular

Pinup'da Joe Exotic oynamadan önce casino hakkında temel bilgileri inceleyin.

Amerikan, Hayvanlar, Markalı, Lüks, Lüks, Silahlar oyununun geri ödeme oranı %94.7'tir ve bu oran, Pinup'da veya başka herhangi bir casinoda oynasanız da değişmez.
Maksimum 200 TL bahisle kazancınız 823 400 TL'a kadar olabilir. Pin Up casino'daki para çekme kuralları, yukarıdaki finans bölümünde açıklanmıştır. Oyunun volatilitesi Amerikan, Hayvanlar, Markalı, Lüks, Lüks, Silahlar düzeydedir.
Pinup casino'da Joe Egzotik slot oyununda 1 TL ile 200 TL arasında bahis yapabilirsiniz.
Joe Exotic oyunu, 24.06.2021 tarihinde Red Tiger tarafından geliştirilmiş olup, 5x4 oyun alanına sahiptir.
Joe Egzotik, Android, iOS ve Windows cihazlarıyla uyumlu olarak geliştirilmiştir. Pinup casino da Windows, Android ve iOS cihazlarına uyarlanmıştır.
cookie
joeexotic.top'da yalnızca yetişkinlere yönelik bilgiler sunulmaktadır

joeexotic.top'u ziyaret etmeden önce 18 yaşını doldurduğunuzu ve çerezlerin işlenmesine onay verdiğinizi doğrulamanız gerekir. «cookie».